Установка відеонагляду у місті Ковель

Установка відеонагляду у місті Ковель

Система відеоспостереження, в більшості випадків, являє собою цілий комплекс компонентів, які разом дозволять досягти впевненості безпеки Вашого будинку.

В наш час, системи відеоспостереження стали життєво важливим елементом суспільства, які дозволяють визначити наміри зловмисників та їх особистість ще до вчинення незаконних дій. Тільки відеозапис здатний стати кращим доказом в спірній ситуації.

Такі системи захисту як двері, решітки, замки і сигналізації - здатні тільки тимчасово забезпечити безпеку. Але встановивши камери спостереження в заміському будинку, офісі, торговому центрі або в квартирі, ви заздалегідь створите для злочинців великі проблеми.

Ми займаємося проектуванням систем, підбором самого різного устаткування - відеокамер та записуючих пристроїв, установкою програмного забезпечення, середовищем передачі інформації і, звичайно ж, забезпечення безперебійного живлення.

Завдяки системі відеоспостереження, існує можливість перегляду в реальному часі всього, що відбувається в діапазоні камер, зберігати архівні записи записуючи їх на віддалений сервер або на компакт диски.

Ми допоможемо підібрати необхідні для кожної окремої ситуації відеокамери - аналогові або IP, з об'єктивами або без, внутрішні чи зовнішні, прості або купольні, з інфрачервоним підсвічуванням. Встановимо всі необхідні додаткові пристрої - монітор, пристрої передачі відеосигналу, об’єктиви для відеокамер.

Залежно від конкретного завдання, виберемо найбільш підходящі пристрої, які безвідмовно відповідатимуть всім умовам, в яких доведеться вести спостереження.

Також ми виконуємо установку відеонагляду не лише в місті Ковель, але й на території Волині - Луцьк, Володимир-Волинський, Шацьк або Камінь-Каширський.